Konsultacje on-line

Konsultacje on-line:

Jeśli nie tak sobie wyobrażałeś życie z psem, jeśli Twój dom powoli zaczyna zamieniać się w gruzowisko, a relacje z czworonogiem – w nieustającą walkę, jednym słowem czujesz, że to nie tak miało być! – czas na zmiany. Nie warto czekać, aż Twój szczeniak utrwali niepożądane zachowania. Zacznij pracę z psem już dziś. Możesz to zrobić, korzystając z konsultacji on-line, podczas których zajmiemy się rozwiązywaniem Twoich problemów.

Jak będą wyglądały konsultacje – krok po kroku:

 1. Wyślij do mnie maila z opisem podstawowych problemów, nad którymi chciałbyś popracować. Bardzo przydatne będą filmiki, prezentujące niepożądane zachowania psa. Adres e-mail: doggyboom@doggyboom.pl
 2. W ciągu kilku dni otrzymasz odpowiedź z propozycją terminu pierwszego spotkania on-line.
 3. Żeby zarezerwować termin i rozpocząć współpracę, opłać konsultacje (informacje na temat płatności znajdziesz w mailu zwrotnym ode mnie).
 4. W umówionym terminie spotykamy się on-line na platformie internetowej – link do logowania na platformę otrzymujesz po dokonaniu płatności oraz umówieniu terminu naszego spotkania. Pod względem technicznym nie będzie to nic skomplikowanego – dołączysz do spotkania on-line, klikając w podany link. Podczas konsultacji będziemy się słyszeć „na żywo”, możemy także przesyłać sobie filmy, zdjęcia i materiały dodatkowe niezbędne do przeprowadzenia konsultacji.
 5. Nasze pierwsze spotkanie on-line potrwa ok. 1,5 godziny. W ramach pierwszej konsultacji: omówimy i zdiagnozujemy problemy z zachowaniem psa, wspólnie poszukamy przyczyn występowania zachowań niepożądanych, otrzymasz zalecenia dotyczące dalszego postępowania z psem oraz zadanie domowe. Ustalimy termin kolejnej konsultacji (najczęściej – za ok. 1-2 tyg).
 6. W ramach usługi konsultacji on-line odbędą się łącznie 4 spotkania – jedno dłuższe (pierwsze) oraz 3 krótsze (po około 30 min), podczas których będziemy omawiać postępy w pracy z psem, będę odpowiadać na kolejne pytania dotyczące dalszego postępowania z czworonogiem oraz wyznaczać zadania na kolejny tydzień.
 7. Po ostatniej, czwartej konsultacji dostaniesz wskazówki dotyczącej dalszej pracy z psem. Jeśli będziesz potrzebował dalszego wsparcia, będziemy mogli kontynuować naszą współprace on-line w ramach kolejnych konsultacji.

Cena: 150 zł / konsultacja (4 spotkania on-line)

 • pomoc w rozwiązywaniu problemów
 • wsparcie specjalisty bez konieczności wyjazdu z domu
 • porady behawioralne
 • pomoc w ułożeniu planu pracy z psem
 • indywidualne podejście – dostosowanie technik pracy do Państwa możliwości
 • odpowiedzi na Państwa pytania, dotyczące wychowania zrównoważonego, przyjaznego czworonoga
 • zadania domowe po każdej konsultacji oraz monitorowanie postępów

email: doggyboom@doggyboom.pl