Treningi indywidualne

Treningi indywidualne odbywają się w domu Klienta (w domu lub podczas spaceru w najbliższej okolicy) lub w placówce DoggyBoom pod Legionowem.

Dojazd do Klienta w następujących dzielnicach: Białołęka, Tarchomin, Targówek, Żoliborz, Bielany, a także w północnych, północno-wschodnich okolicach Warszawy.

Pojedynczy trening indywidualny: 150 zł + dojazd (czas trwania treningu ok. 60 min – nie jest to praca wyłącznie z psem, lecz także z Rodziną Czworonoga, która w trakcie naszego spotkania pozna zasady szkolenia zwierząt).

Podczas treningu indywidualnego przedstawiam i omawiam metody treningowe, analizuję konkretne problemy szkoleniowe psa i oczekiwania jego Opiekunów. Prezentuję ćwiczenia dobrane do indywidualnych potrzeb Czworonoga oraz przedstawiam plan dalszej pracy z psem. Jednorazowy trening indywidualny pozwoli Opiekunom psa poznać podstawowy zasady treningu i wychowania Czworonoga, a także pomoże znaleźć rozwiązanie konkretnych problemów szkoleniowych.

Jeśli Twój pies ciągnie na smyczy, nie wraca na przywołanie, obszczekuje ludzi, psy, rowerzystów czy biegaczy, wskażę Ci konkretne rozwiązania problemów oraz kierunek dalszej samodzielnej pracy z psem.

Pakiet 4 treningów indywidualnych – koszt 500 zł (Pakiet do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy od dnia zakupu. Treningi trwają ok. 60 minut i odbywają się na placu treningowym pod Legionowem lub w domu Klienta – koszty dojazdu do ustalenia).

Kontakt w sprawie treningów indywidualnych: doggyboom@doggyboom.pl lub pod nr tel. 881 33 67 11

Płatność za pakiet treningowy przelewem na konto:

Unicum OpenHouse Mateusz Raczkowski
PKO BP: 50 1020 1042 0000 8102 0285 5799
tytułem: pakiet 4 treningów + imię psa